Temporada
2016-2017

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió
UEP COSTA BRAVA
CE ANGLČS  
Sotscampió P. BARCELONISTA LLORET AD CA LA GUIDÓ  


Temporada
2015-2016

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió
UEP COSTA BRAVA
VETERANS DE MONT-RAS VETERANS DE MONT-RAS
Sotscampió LA PANSA EURO AD CA LA GUIDÓ  
SPORTIU VIDRERENC



Temporada
2014-2015

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió
LA PANSA EURO
HUELLAS DE COLOMBIA VETERANS DE MONT-RAS
Sotscampió UEP COSTA BRAVA VETERANS DE MONT-RAS  
VETERANS DE RIUDARENES



Temporada
2013-2014

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió
UEP COSTA BRAVA
BAR MOREDA VFSP AMICS DE MONT-RAS
Sotscampió LA PANSA EURO HUELLAS DE COLOMBIA  
VETERANS PALAMÓS



Temporada
2012-2013

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Trofeu 
Jaume Piferrer
Campió
VETERANS CF LLORET
VETERANS PALAMÓS
VETERANS PALAMÓS
Sotscampió SPORTIU VIDRERENC LA PANSA EURO  
VETERANS CF LLORET


 

Temporada
2011-2012

Grup
Selectiu

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió LA PANSA EURO
SPORTIU
VIDRERENC
VETERANS
PALAMÓS

UEP COSTA BRAVA
Sotscampió UEP COSTA BRAVA SANT ANDREU VFSP
AMICS DE
MONT-RAS
 VETERANS
PALAMÓS


Temporada
2010-2011

Grup
Selectiu

Grup
Veterans A
Grup
Veterans B
Torneig
Mateu Pell
Campió UEP COSTA BRAVA
SPORTIU
VIDRERENC
VETERANS
L'ESCALA

SANT ANDREU
Sotscampió RIO DE LA PLATA SANT ANDREU VETERANS
PALAMÓS
 
VETERANS
MONT-RŔS
                                                    
 

Temporada
 2009-2010

Grup
Selectiu

Grup
Veterans

Memorial
Josep Turró

Campió

PALAU C.F.SALT

SANT ANDREU


VETERANS MONELLS

Sotscampió

RIO DE LA PLATA

VETRANS MONELLS


PALAU C.F.SALT

 


 

Temporada
 2008-2009

Grup
Selectiu

Grup
Veterans

Memorial
Josep Turró

Campió

PALAU MARCČ C.F.SALT

SANT ANDREU


PALAU MARCČ C.F.SALT

Sotscampió

DUQUE ZÚŃIGA

SPORTIU VIDRERENC


SANT ANDREU

 


 

Temporada
2007-2008

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Veterans
Josep
Turró
Mateu
Pell
Campió PALAU MARCČ
C.F.SALT
PENYA
LOS OLIVOS
SANT
ANDREU
PALAU MARCČ
C.F.SALT
PALAU MARCČ
C.F.SALT
Sotscampió FINQUES
MARQUČS
C.F.CISTELLA AEROPORT PENYA
LOS OLIVOS

DUQUE
ZÚŃIGA

 


 

Temporada
2006-2007

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Veterans
Cloenda
Campió PALAU MARCČ
C.F.SALT
F.C.MAGREBÍ VETERANS
LLORET

BAR LARRY
Sotscampió BAR LARRY VETERANS
MONT-RŔS
SANT ANDREU  

  


 

Temporada
2005-2006

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Veterans
Cloenda
Campió PALAU MARCČ
C.F.SALT
COSTA BRAVA SANT ANDREU
SANT ANDREU
Sotscampió DUQUE
ZÚŃIGA
TAM TAM BART VETERANS
LLORET

 




Temporada
2004-2005

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Grup
Veterans
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL RESTAURANT
TRŔNSIT
G.R.C.
SILENC
AVINGUDA
TALLERS
EUROPA

AL WIFAK
Sotscampió COMERCIAL
MARTÍ
CRISTALLERIES
L'ESCALA
RŔCING
BLANENC
SANT ANDREU
PALAU MAIKEL




Temporada
2003-2004

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Josep
Turró
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL BAR
QUESADA
SANT
ANDREU
AVINGUDA
TALERS
EUROPA

PALAU MAIKEL
Sotscampió AVINGUDA
TALLERS
EUROPA
VETERANS
SARRIŔ
TORDERENC  
BAR
QUESADA




Temporada
2002-2003

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Grup
Tercer
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL AL WIFAK VETERANS
CALELLA
OLÍMPIC
LLORET
PALAU MAIKEL
Sotscampió COMERCIAL
MARTÍ
VETERANS
FIGUERES
BAR
QUESADA
SPORTIU
VIDRERENC
COMERCIAL
MARTÍ




Temporada
2001-2002

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Grup
Tercer
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL BAR
QUIJOTE
VETERANS
CALELLA
HOSTALRIQUENC PALAU MAIKEL
Sotscampió AVINGUDA
TALLERS
EUROPA
VETERANS
FIGUERES
BAR
QUESADA
SPORTIU
VIDRERENC
HUTCHINSON




Temporada
2000-2001

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Grup
Tercer
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL VETERANS
FIGUERES
BAR JORDI SANT HILARI AVINGUDA
Sotscampió CENTRE
RECREATIU
BAR
QUIJOTE
GIB'S BAR G.R.C. SILENC PENYA
BARCELONISTA
LLÉMENA



 

Temporada
1999-2000

Grup
Selectiu

Grup
Primer
Grup
Segon
Grup
Tercer
Mateu
Pell
Campió PALAU MAIKEL LA MASIA
DEL PERNIL
VETERANS
FIGUERES
CUATRO
VIENTOS

HUTCHINSON
Sotscampió PENYA
BARCELONISTA
LLÉMENA
BAR
SAN MARTÍN
BAR
QUESADA
ESNUPY 69
AVINGUDA

 



Temporada
1998-1999

Grup
Selectiu

Grup
Primer

Grup
Segon

Grup
Tercer

Mateu
Pell

Campió

PALAU MAIKEL

CENTRE
RECREATIU

VETERANS
FIGUERES

ARBÚCIES

PALAU MAIKEL

Sotscampió

AVINGUDA

ACEBSA

VETERANS
CALELLA 

SANT HILARI
FONT VELLA


ARBÚCIES

 



Temporada
1997-1998

Grup
Selectiu

Grup
Primer

Grup
Segon

Grup
Tercer

Mateu
Pell

Campió

PALAU MAIKEL

C.F. IGLÚ

MAS MASCORT

CASA DE ANDALUCÍA

PALAU MAIKEL
Sotscampió

PENYA BARCELONISTA LLÉMENA

LA MASIA DEL PERNIL

VETERANS CALELLA

SANT HILARI
FONT VELLA

BAR CHINITO    

 



Temporada
1996-1997

Grup
Selectiu

Grup
Primer

Grup
Segon

Grup
Tercer

Campió

PALAU MAIKEL

BAR CHINITO

VINCKE

CUATRO VIENTOS

Sotscampió

DUQUE AHUMADA

CENTRE RECREATIU

VETERANS CALELLA 

BARRUFETS